OSTRAVA
Z A H R A D N Í    N Á V R H Á Ř

INFORMACE O KURZU

CENA KURZU

REGISTRACE

UPLATNĚNÍ V PRAXI

LEKTORSKÝ TÝM

FOTOALBUM

KONTAKTY

HOME

Lektorský tým je tvořen odborníky z praxe a zkušenými lektory na jednotlivé tematické moduly, kteří se zaměřují jak na profesní a odbornou úroveň kurzu, tak i na pedagogickou úroveň předávaných informací.

 

Kurz je pod odborným vedením Mgr. Danuše Vaňkové

Navrhováním zahrad se zabývá již od roku 2002. Především se specializuje na drobné parkové a zahradní prostory pro majitele zahrad, pro firmy realizující stavby rodinných domů, které chtějí zákazníky oslovit komplexním zpracováním budoucích rezidencí, nebo pro realitní kanceláře, které by do svých služeb chtěly zahrnout i možnosti nabízených realit. Ve fázi realizační zajišťuje nákup a dodání rostlin nebo navržených dekorativních doplňků.

Vystudovala Ostravskou a Masarykovu univerzitu, obor Systematická botanika a geobotanika. V r. 2002 ukončila kurz Zakládání a údržba sídelní a krajinné zeleně pořádaný firmou Ivex na katedře Zahradnictví na České zemědělské univerzitě, a poté jsem se začala věnovat zahradnímu návrhářství a lektorování v oblasti navrhování zahrad.

http://www.navrhyzahrad-ostrava.cz/

 

Lektorka Ing. Lenka Vašíčková - zahradní architektka  

Vystudovala Střední zahradnickou školu v Ostravě a Mendelovu zemědělskou a lesnickou univerzitu v Brně - obor Zahradní a krajinářská architektura v Lednici.

Absolvovala odborné pracovní a studijní pobyty v Německu a Finsku.

Několik let byla zaměstnána v odborné zahradnické firmě v Ostravě, kde se věnovala návrhům zahrad, realizaci i údržbě zeleně v privátním i státním sektoru.

Nyní má vlastní projekční atelier, zahradnickou firmu a zahradnictví v Bílovci.

Odborně publikuje v časopise Zahradnictví a na webu: http://www.dumazahrada.cz/zahrada/pestovani/22626-navsteva-zahrady-moderni-dum-u-vody/

 

   
 
AVE ART OSTRAVA, SOUKROMÁ STŘEDNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA, S.R.O.
www.aveart.cz